Njoftime pune:

OFERTA
PUNE
KËRKESA
PUNE
Ofertë pune, 24 Maj 2024

Kërkohet gazetar web dhe vox-pop

Kërkohet gazetar web dhe vox pop në JOQ Albania, part time. Te ...

Ofertë pune, 14 Prill 2024

Kërkohet gazetar

Kërkohet gazetar web-i me kohë të pjesshme! Paga e kënaqshme

Ofertë pune, 2 Korrik 2024

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes kamarje...

Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne f...

Ofertë pune, 2 Korrik 2024

KERKOJM PUNTOR LAVAZHI

🔷🔷KERKOJM PUNTOR LAVAZHI . 🔷🔷ME RROGE BAZE 🔷🔷OSE PERQINDJE...

Ofertë pune, 2 Korrik 2024

Teknik ashensori

Teknik ashensori • Ofrojme Vend vakant pune si Teknik Ashensor...

Kërkesë pune, 2 Korrik 2024

Shofer kamioni

Pershendetje. Interesohem per te punuar si shofer kam patent...

Ofertë pune, 2 Korrik 2024

Kërkohet specialist për Lavanderi ...

Në Tiranë Lavanderia Bio Cleaning kërkon specialist Lavanderie ...

Ofertë pune, 2 Korrik 2024

Ofroj Vend Pune Mekanik

Kerkoj te punesoj Mekanik/Xhenerik/Motorrist ne servis makinash...

Ofertë pune, 2 Korrik 2024

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER / KUZHI...

🟢Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare...

Ofertë pune, 2 Korrik 2024

Kerkohet 🔵 SANITARE HOTELI 🔵 - Ne ...

Kerkohet SANITARE HOTELI ne Himare! Hoteli Kushtet e punes j...

Ofertë pune, 2 Korrik 2024

Kerkohet PJATALARESE / NDIHMESE NE...

Kerkohet PJATALARESE / ndihmese kuzhinjer ne Restorantin me me ...

Ofertë pune, 2 Korrik 2024

Sanitare Punesim Gjithe Vitin, Him...

Kërkohet sanitare, vetëm (1 person) për pastrim dhomash, ndihmë...

Ofertë pune, 2 Korrik 2024

Kerkohet: Sanitare 2 Persona (cift...

Kerkohet: Punonjëse / 2 Persona ( 2 Persona femer, ose Cift Bur...

Ofertë pune, 5 Qershor 2024

Kërkohet marangoz

Kerkohet marangoz full time

Ofertë pune, 30 Maj 2024

Kërkohet marangoz

Kerkohet marangoz me kohe te plote

Ofertë pune, 29 Prill 2024

Zgarist dhe fastfood-ier me/pa eks...

📢 Zgara 5 Maji ofron mundesi punesimi per zgarist dhe fastfood-...

Ofertë pune, 29 Prill 2024

Kerkohet motorrist per shperndarje

Kerkohet motorrist per shperndarje pjese kembimi ne Tirane . O...

Ofertë pune, 29 Prill 2024

Vende vakante ne Agjensi turistike

Vende vakante ne Agjensi turistike 🔷 Punojese Zyre 🔹 Paga 350...

Ofertë pune, 29 Prill 2024

Shofer per shperdarje

Distribucioni i kompanise Kraco Vlore kerkon te punesoje shofer...

Ofertë pune, 29 Prill 2024

Kërkohet të punësohet punëtor bila...

Publikuar: Pri 29 2024 04:55 Kërkohet të punësohet punëtor bil...