E gjetur: Iphone 12 me kase blu i humbur

Pershendetje Tek Parku Lojrave te Brryli perball Martenitet ka humbur nje telefon iphone 12 me kase blu Do i lutesha personit qe e ka gjetur per shkak te kujtimeve qe ndodhen ne celular te babait te humbur para pak kohesh, dhe ne pamjen e pare te telefonit gjenden dy beba,Lutem te na kthehet telefoni dhe personit do i mundesoj nje tjeter telefon te ngjashem vetem per xhestin.(Foto ilustruese por jo telefoni)Ju lutem me kontaktoni ne nr 0674975108
Kontakt:
Alesia Zenuni +355674975108 9 Korrik 2024 - 22:53:10