Të gjetura:

...
Celesa

Kam gjetur nje celes ne zonen pas square 21, te drejtoria e taksava dhe tarifave vendore (ish policia bashkiake)

Marko
+355697990346

12 Korrik 2024 - 21:05:07

...
Kuletë e humbur tek parku i liqenit artificial

Kam gjetur kete kulete tek nje nga stolat e parkut

Engi Janaqi
+355674480033

11 Korrik 2024 - 07:08:54

...
Iphone 12 me kase blu i humbur

Pershendetje Tek Parku Lojrave te Brryli perball Martenitet ka humbur nje telefon iphone 12 me kase blu Do i lutesha personit qe e ka gjetur per shkak te kujtimeve qe ndodhen ne celular te babait te humbur para pak kohesh, dhe ne pamjen e pare te telefonit gjenden dy beba,Lutem te na kthehet telefoni dhe personit do i mundesoj nje tjeter telefon te ngjashem vetem per xhestin.(Foto ilustruese por jo telefoni)Ju lutem me kontaktoni ne nr 0674975108

Alesia Zenuni
+355674975108

9 Korrik 2024 - 22:53:10

...
Kam gjetur nje kulet ne rrugen dytesore mali robit-golem

Rastesisht e pashe dhe dua tja dorezoj personit ka karta banke brenda saj dhe patent shofer cdo gje personi quhet artan gashi esht i kosoves

Kledi
+355695800105

8 Korrik 2024 - 09:36:45

...
Karroce femijesh

Karroca eshte gjetur perballe spak te treni

Kamela
+355688877077

3 Korrik 2024 - 15:34:06

...
Targe

Gjeture ne autostraden lezhe milot

Kejdi
+355683143840

2 Korrik 2024 - 14:24:50

...
Varese me emra

Kam gjetur nje varese me dy emra. Personi duhet te thote emrat per ta marre

Luis
+355699398495

30 Qershor 2024 - 00:08:55

...
KARTE ID KAMEZ

Kam gjetur kete karte ID ne kamez dhe personi qe e ka humbur mund te me kontaktoje

Beni
+355682463530

29 Qershor 2024 - 10:47:00

...
humbje

kam gjetur kete akitan tek amerikan 2

reni
+355696640942

27 Qershor 2024 - 11:59:04

...
Kam gjetur Iphone 6/7

Kam gjetur nje iphone 6 ose 7 nuk e di fiks ,ne autobuzin e unazes por nuk ndizet. Ka karten sim por eshte me pin, kujt i ka humbur te me kontaktoj.

Besmir
+355697923080

24 Qershor 2024 - 20:53:00

...
Dokumenta te humbura

Pershendetje, kemi gjetur ne toke keto dokumenta te Lumi i Shales (Koman) Kush mendon se e njeh, ju lutem te na kontaktoje. Faleminderit!

deniss
+355684668888

18 Qershor 2024 - 14:29:03

...
Pastor belg durres

Eshte gjetur pastor belg ne durres Kush eshte pronari te kontaktoj !!

Regan
+355674105213

12 Qershor 2024 - 20:25:07

...
Celesa te harruar

Jan harruar nje pal celesa *w* dhe nje cip ashensori te fast food te fresku

Reno Bardho
+355695147572

11 Qershor 2024 - 10:58:50

...
kam gjetur nje valixhe motorçiklete

Persh . Dje rreth ores 5 mbasdite kam gjetur nje valixhe motorçiklete eshte shum e rend, besoj se esht me vegla pune dhe dua tja kthej te zotit . Ju lutem postojeni 0699842222 nr im E kam gjetur te mbikalimi Kasharit prane piceri ”Iliada”

Altin
+355699842222

6 Qershor 2024 - 12:10:52

...
Qen i gjetur

Qeni ka 2dite qe qendron ne zonen e Bulevardit te Ri, ku ndertohet pallati USLUGA. " Altura Trade Center"

Irena
+355692261244

5 Qershor 2024 - 19:39:00

...
Celesa makine

Celesa makine Durrea

Flori
+355696450549

5 Qershor 2024 - 14:36:03

...
kemi gjetur 1 patent tek kalceto visha

e kemi gjetur mbrenda ne kalceto

deni
+355696756607

2 Qershor 2024 - 23:58:56

...
Ne lungomare

Gjetur ne lungomare duket ce eshte kafsh shtepiake.

Elvis
+355692091837

2 Qershor 2024 - 22:48:42

...
IPHONE i gjetur!

Iphone i gjetur tek Ura e Tabakeve. Personi qe e ka humbur ose ata qe e njohin tme kontaktojne: 0698112281

Anxhelo Bregu
+355698112281

2 Qershor 2024 - 09:21:35

...
Qen I humbur

Pershendetje. Ky qenushi ka ca dite qe rri neper rruge te elbasanit duket qe I humbur Nese I ka humbur dikujt ky qeni rri posht universitetit a.xhuvani posht te fastfoodet

Albert
+355696386636

2 Qershor 2024 - 01:09:02