Të humbura:

...
Humble telefoni

Sot ne oren 8 kam humbur ne plepa durres telefonin me klluf me shqiponje dhe me nje shume lekesh kush e ka mare ju lutem te kontaktoje ne numrin me poshte

Anonim
+355693567945

12 Korrik 2024 - 23:13:59

...
Humbje Portofoli

Pershendetje, Sot me daten 12/07/2024 kam humbur nje portofol besoj se e kam humbur tek lagja malezjan ngjit me terminalin. Brenda ka dokumenta Greke me emrin Kristian K. Ju lutem nqf e gjeni te me kontaktoni jepet dhe shperblim.

Kristian Kocli
+355693232557

12 Korrik 2024 - 18:58:32

...
Macok i humbur

Ka humbur nje macok ngjyre xhinger tek kryqezimi i 21 dhjetorit. Macoku eshte rreth 7 muajsh dhe quhet Flufi. I pergjigjet emrit te tij. Nese dikush na ndihmon ta gjejme do t'i ofrojme dhe nje shperblim. Shume faleminderit. Numri i telefonit 0692365470

Rudina
+355672624029

11 Korrik 2024 - 15:43:41

...
Humbur cant dore meshkujsh

Diten e djeshme pas ores 12 te darkes ka humbur nje cant meshkujsh ne zonen e rrethrrotullimit te shkozes Personi qe e ka gjetur do ju luteshim te na kontaktonte sepse brenda ka dokumenta te rendesishme Ka dhe shperblim 0697562123

El
+355697562123

11 Korrik 2024 - 10:37:54

...
Syze dielli Prada

Pershendetje. Kam humbur sot tek qendra tregtare TEG, ne dhomat e proves se Zares nje pale syze dielli te zeza Prada rreth ores 18:30. Jane dhurate dhe kane shume rendesi e vlere per mua. Do i lutesha personit qe i ka gjetur qe ti ktheje sepse jane kujtim dhe do kete nje shperblim. Kontakt: 0692055530 Faleminderit.

Gerla Hoxha
+355692055530

10 Korrik 2024 - 22:39:17

...
Iphone 12 me kase blu

Pershendetje Tek Parku Lojrave te Brryli perball Martenitet ka humbur nje telefon iphone 12 me kase blu Do i lutesha personit qe e ka gjetur per shkak te kujtimeve qe ndodhen ne celular te babait te humbur para pak kohesh, dhe ne pamjen e pare te telefonit gjenden dy beba,Lutem te na kthehet telefoni dhe personit do i mundesoj nje tjeter telefon te ngjashem vetem per xhestin.(Foto ilustruese por jo telefoni)Ju lutem me kontaktoni ne nr 0674975108

Alesia Zenuni
+355674975108

9 Korrik 2024 - 21:03:38

...
Humbur portofol

Ka humbur nje portofol bashk me nje iPhone 12 Mini . Intinerari medrese - ish stacioni trenit deri zog te zi . Me emrin Emiljano Mane kush njofton ka shperblim vec per kartat dhe telefonin .

Emiljano
+355682979169

9 Korrik 2024 - 20:44:25

...
Syze

Kam humbur i pale syze “Ray Ban” te plazhi i Tales me date 08 korrik 2024 ora 19:45 Nr per Whatss-App +44 7307 480809

Ronaldo
+355695452753

8 Korrik 2024 - 21:22:01

...
Byrzylyk

Pershendetje ! Ka nja dy muaj qe me ka humb nje byrzylyk lekure me pllake floriri. Ma ka pas dhuru mami per ditelindje. Ne pllake eshte i shenuar emri im Indrit data kur ma ka dhuruar 28 janar 2021 dhe nga brenda pllakes eshte shkruar dhurate nga mami. Eshte i lutur kush e ka gjetur nese mund te me kontakoj tek nr 0683566955 do shperblehet sigurisht. Byrzylyku ka vlere emocionale per mua per faktin qe ma ka dhuruar mami. Mendoj se e kam humbur ne lagjet allias ose rrugen e tregut unaze 5 maji ose tek rruga xhanfize keko ku kam punoj prane Orio Bar. Zoti iu dhente shendet.

Indrit
+355683566955

8 Korrik 2024 - 13:38:27

...
Portofol i humbur

Ne daten 07.07.2024, diten e djeshme ka humbur nje portofol ne zonen e plazhit Sektor-Rinia ne Durres. Ne portofol ndodhen dokumenta qe i perkasin S.Biçaku. Kush e gjen eshte i lutur te na kontaktoje. ( Pasi qe nuk kemi foto te portofolit, po hedh nje foto te ngjashme te tij.) Faleminderit!

Hajrije Biçaku
+355672074181

8 Korrik 2024 - 12:47:01

...
Humbja e unazes

Me ka humbur nje unaze por nuk e di specifikisht se ku. Nuk eshte unaze me vlere te madhe si cmim por per mua eshte si dicka e shenjte pasi ma ka dhuruar shoqja ime e ngushte e cila nuk jeton me per shkak te nje semundjeje. Kushdo qe ma kthen zoti e shperblefte pasi jam shume e merzitur ishte i vetmi kujtim nga ajo. Faleminderit….

Mariza
+355683399422

6 Korrik 2024 - 17:14:19

...
Portofol i humbur

Dje n dark rreth ores 23:00 ka humbur nji portofol ne nji lokal ne fier ne rrugen Vasil Pecuke me disa dokumenta dhe karta banke.. kush e ka gjet mund t kontaktoj ne nr. 0692247653

Xhesti
+355695878863

6 Korrik 2024 - 08:11:03

...
Humbje Dokumenta

Me kane rene dokumentat e prones toke arë sot ne oren 9:30 dhe spo i gjej dot internerari ka qen nga Doktor Artisti qe eshte tek Rr. Dibres deri tek Bulevardi aty tek Ministria e Drejtesise. Me emer Arber Hasaj

Arber
+355685126807

5 Korrik 2024 - 21:37:28

...
Celsa

Ka humbur nje cels xadv te zona liqenit artificial. Kush e gjen shperblehet. Flm

Mario halili
+355694443131

4 Korrik 2024 - 21:08:12

...
Syze GUESS

ne dat 18 qershor nga ora 3 e mbasdites me kan marr syzet Guess te banjat e qendres tregtare RING, nese ka mundesi ai qe i ka marr ti kthej, ka dhe shperblim, me shum per vleren sentimentale se mi ka ber dhurat e dashura

Resi
+355696109153

4 Korrik 2024 - 10:35:03

...
Macok Scotish i humbur ( kthimi me shperblim)

Shkoder Lagjja Vasil Shanto (te dollari) Humbur rreth ores 10 30

Shkoder
+355692762523

3 Korrik 2024 - 17:34:48

...
Ore Seiko

Me ka humbur nje ore Seiko te plazhi i palasës. Ai qe e gjen dhe e dorezondo marre dhe shperblim

Hurmet
+355684731753

3 Korrik 2024 - 13:50:25

...
Portofol i humbur tek neranxi kryqzimi myslym shyrit

PERSHENDETJE. Me ka humbur nje portofol dje tek kryqzimi myslym shyrit tek neranxi Nese dikush e ka gjetur ose e ka len me ndonje vend do me bente nder te madh te me thonte sepse kam te gjitha dokumentat si dhe leje qendrimin spanjoll per vleren monetare qe ka qen ne portofol nuk eshte problem do ju jap dhe nje shperblim kush mund ta ket gjetur portofoli eshte i zi gucci inicialet jan F K

Flao
+355675192212

3 Korrik 2024 - 12:26:40

...
Mace e humbur 4-rruget, Shijak

Më ka humbur kjo macja date 29 Qershor, kam disa ditë që e kërkoj nëpër lagje po kam frikë që e ka marrë dikush Bëhet fjalë për zonën e 4-rrugëve Shijak. Macja quhet Pistol. Jap dhe shpërblim për atë që e gjen, ose ai që e ka marrë të ma kthej dhe e shperblej. Sepse për fat të keq nuk i kam pas vënë varse dhe ai qe e ka marre, do e kete marre pa te keq.

Brolin
+355672611995

2 Korrik 2024 - 21:18:30

...
Portofol i humbur tek qendra tregtare Toptani

Para 15 min ishim tek qendra tregetare Toptani tek dyqani Defacto . Na ka rene nje portofol i vogel i zi, brenda kishte 15000 lek te reja dhe dokumente : ID,PATENTE. Na interesojne vetem dokumentet ju lutem kush e ka gjetur te na kontaktoje nr e gjeni tek kasa e dyqanit. Shume faleminderit

Anila
+355696802932

2 Korrik 2024 - 19:57:55